کفسابی و نماشویی

کفسابی و نماشویی بکی از کار های پیمانکاری است که هر کدام اهداف خاصی را به دنبال دارد که در ادامه توضیح خواهم داد.کفسابی آنا با مدیریت برادران مغانلو بیش از ۳۰ سابقه درخشان در این زمینه دارد که می توانید به مقالات ما مراجعه نمایید و نمونه کارهای ما را مشاهده فرمایید.

کفسابی به چه معناست

کفسابی به عملی گفته می شود که در آن سنگ های روی زمین فرش شده را می سابیم. اما هدف از این سابیدن سنگ چیست؟

دلایل گوناگونی برای سابیدن سنگ وجود دارد که مهم ترین آن وجود ناخونک و خط و خش و همچنیین پستی و بلندی سنگ می باشد. با استفاده از سنگسابی و یا همان کفسابی می توانیم از این قبیل مشکلات موجود بر روی سنگ را بر طرف نماییم.

در تصاویر زیر می توانیید نمونه های کار ما را مشاهده نمایید.

کفسابی و نماشویی

تصویر بالا مربوط به کفسابی بانک انصار در افسریه می باشد که توسط کفسابی و نماشویی آنا صورت گرفته است.

کفسابی

کفسابی موزاییک

کفسابی موزایک

نماشویی چیست

نماشویی به عملی گفته می شود در ان از طریق استفاده از دستگاه های مخصوص و مواد مخصوص نظیر استفاده از سیلیس و آب با فشار زیاد کثیفی و سیاهی های موجود در روی نمای ساختمان ها و همچنیین روی دیوار ها کاربرد دارد. یکی از مهم ترین اهداف نماشویی تمیزی هرچه بیشتر نمای ساختمان و یا دیوار ها می باشد.در تصویر زیر می توانیید نمونه نماشویی را ببینید.

نماشویی بدون داربست

نماشویی

نحوی انجام نماشویی

انجام نماشویی به دو صورت انجام می شود ۱) نماشویی باطناب    ۲) نماشویی با داربست

انجام نماشویی با طناب زمانی اتفاق می افتد که در محل انجام نماشویی  داربست وجود نداشته باشد که در این صورت از افراد خبره و ماهر راپلکار در این زمینه استاده می شود.

انجام نماشویی با داربست زمانی اتفاق می افتد در محل انجام کار نماشویی داربست وجود دارد در این صورت نیز انجام نماشویی به راحتی انجام می پذیرد.

در تصاویر بالا نمونه هایی از نماشویی با داربست و نماشویی باطناب را می توانید مشاهده فرمایید.

اینستاگرام کفسابی آنا

 

بیشتر بخوانید  کفسابی بتن