کفسابی سنگ

کفسابی سنگ توسط کفسابی آنا ارائه دهنده خدمات کفسابی با بیش از ۳ دهه سابقه درخشان کفسابی سنگ یک نوع کار ساختمانی و  خدماتی است که به صورت حرفه ای توسط گروه تخصصی ما انجام می پذیرد.ارائه دهنده خدمات کفسابی به صورت حرفه ای در سراسر تهران و شهرستان ها با استفاده از به روزترین و بهترین دستگاه ها صورت می پذیرد.برای دریافت مشاوره رایگان می توانیید از طریق شماره تلفن های زیر اقدام نمایید.

سفارش کفسابی

برای سفارش سنگسابی و همچنیین مشاوره سنگسابی می توانید با ما تماس حاصل نمایید و از قیمت و مراحل سنگسابی اطلاع پیدا کنید.مطمئن باشید که بهترین و متخصص ترین کارکنان را برای انجام امور کف سابی انتخاب نموده اید و هرگز پشیمان نخواهید شد.

۰۹۱۲۳۷۷۶۱۹۰

۰۹۳۶۳۸۵۰۲۰۸

مغانلو

۲۴ ساعته

کفسابی سنگ چیست

کفسابی سنگ در واقع یک نوع کار خدماتی مربوط به کار های ساختمانی است که به آن سنگسابی نیز گفته می شود.اهمیت کف سابی زمانی حس می شود که وقتی سنگ را در ساختمان های نو ساز فرش کردیده اید اما سطوح سنگ یکسان نیست و یا در ساختمان های قدیمی به مرور زمان سنگ ها کثیف شده و شفافیت اولیه خود را از دست داده است. در این زمان شما نیاز به یک کفساب با تجربه دارید.

پولیش سنگ

در صورت تمایل شما عزیزان می توان با استفاده از پولیش های ایتالیایی پس از کفسابی سنگ را پویشکاری کرد.یکی از کاربرد های پولیش این است که سبب می شود سنگ همچنان براق تر شود.پولیشکاری سنگ امری ضروری نمی باشد و در صورت تمایل شما عزیزان انجام می پذیرد در غیر این صورت پولیش سنگ انجام نمی شود.

کفسابی سنگ

مراحل انجام سنگسابی بستگی به نوع سنگ دارد که در عادی ترین حالت به صورتی است که بیان میکنیم:

۱)سابیدن سنگ با استفاده از نوعی ابزار سنگی زبر برای از بین بردن سیاهی و از بین بردن بالا و پایین بودن سنگ

۲)کفسابی سنگ با استفاده از نوعی از ابزار برای از بین بردن خط و خش سنگ

۳)انجام ۵ مرحله سنگسابی به منظور تمیز کردن سنگ ، یکنواخت کردن سنگ ، صاف کردن سنگ و…

۴)کفسابی سنگ ۲مرحله سنگ با استفاده از ساب ایتالیایی به منظور شفافیت هرچه بیشتر سنگ

نمونه خدمات کفسابی

در تصاویر زیر شما دوستان میتوانیید نمونه های سنگسابی ما را مشاهده فرمایید. در تصویر زیر مشاهده می فرمایید نمونه قبلی سنگ و قبل از انجام سنگسابی و بعد از انجام آن چه تفاوت اشکاری دارد.که این کار باعث زیبای و تمیزی سنگ محل کار و یا منزل شما می گردد.

برای مشاهده فیلم نمونه کار ما لطفا اینجا کلیک نمایید.

علل نیاز سنگ به انجام عملیات سنگسابی

عوامل زیادی وجود دارند که باعث می شوند سنگ نیاز به سنگسابی داشته باشد که به برخی از مهم ترین آنها می پردازیم که به شرح زیر می باشد.

۱)وجود خط و خش روی سنگ

۲)کثیفی و سیاهی سنگ

۳)باز بودن درز بین سنگ ها

۴)بالا و پایین بودن سنگ

۵)شفاف نبودن سنگ

وموارد مشابه….خدمات کفسابی

چرا سنگ فرش سیاه و کدر می شود ؟

دلایل زیادی برای سیاه و کدر شدن سنگ فرش وجود دارد که در این بخش به برخی از این موارد می پردازیم.

یکی از این دلایل استفاده از ابزار و لوازم پاک کننده بی کیفیت می باشد.شاید این برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به پاکیزه سازی سنگ پرداخته و مدتی سنگ تمیز بوده اما پس از مدتی از حالت اولیه هم بدتر شده است.

استفاده از لوازم بی مربوط که برخی از افراد از آن ها هم اطلاع ندارند باعث این عمل می شود.

پیشنهاد برای تمیز کردن اصولی سنگ و کفسابی سنگ

یکی از این ابزار استفاده طولانی مدت از یک طی نخی است.

استفاده از طی نخی در کل خوب است اما در دراز مدت که بسته به میزان استفاده دارد ، مثلا هر شش ماه باید تعویض شود.

این طی نخی ها کیثیفی ها را در خود نگه می دارند و استفاده از آن ها باعث سیاهی سنگ می شود.

یکی دیگر از این ابزار ها استفاده از ریکا بدون انجام شستوشوی اصولی سنگ می باشد.

تمامی کفساب ها از ریکا در مراحل پایانی کفسابی سنگ استفاده می کنند اما با رعایت اصول آن را به حالت فوق العاده ای تمیز می کنند.

تمیز کردن تمام و کمال  سنگ و باقی نگذاشتن حتی ذره ای ریکا بر روی سنگ بسیار مهم است.

اگر از ریگا برای شستوشوی سنگ استفاده کردید حتما به این توصیه گوش کنید که باید تمام کف های آن از روی سنگ از بین برود در غیر این صورت سنگ بعد از مدتی مات و کدر می شود.

مورد دیگر استفاده از رخشا ، اسید ، جوهرنمک و موارد مشابه می باشد.

تمامی این شوینده ها در ابتدا خوب هستند و بعد از مدتی که برخی از آن ها حتی به چندین ساعت هم طول نمی کشد ، باعث سوختگی سنگ می شود.

در این مورد باعث سیاهی سنگ ، دون دون شدن سنگ و ایجاد آثار دل خراش بر روی سنگ می شود و اصطلاحا گفته می شود که سنگ سوخته است.

در این صورت تنها راه ترمیم سنگ فرش ، انجام کفسابی بر روی آن می باشد.

البته دو مورد اول اهمیت چندانی ندارد و رعایت آن ها باعث افزایش طول عمر سنگ فرش می شود اما مورد سوم صددرصد باید رعایت شود و تنها راه ترمیم آن انجام کفسابی می باشد.

اشتباهات رایج در کفسابی

برخی از افراد بدون اطلاع از سنگ به منظور تمییز کردن سنگ از اسید و یا جوهر نمک استفاده می کنند که این امر نه تنها باعث تمیزی سنگ نمی شود بلکه باعث سیاهی هرچه بیشتر سنگ نیز می شود که این کار را به شما عزیزان توصیه می کنم که به هیچ عنوان انجام ندهید اگر این کار را انجام داده باشید باید سنگسابی کنید زیرا به هیچ عنوان به غیر از کفسابی درست نمیشود.

دلایل استفاده مشتریان عزیز از خدمات ما

شاید این برای شما عزیزان سوال باشد که چرا مشتریان از خدمات ما استفاده میکنند؟

برای پاسخ به این سوال باید متذکر شوم که گروه خدماتی ما به دلیل داشتن سابقه طولانی مدت و درخشان  در این زمینه سنگسابی همچنین داشتن افراد متخصص و متعهد و  قیمت مناسب و کفیت عالی در این زمینه به عنوان یک برند شناخته شده و محبوب  است.

کفسابی گرانیت

سنگ گرانیت یکی از انواع سنگ های آذرین می باشد.این سنگ دارای سختی بالا می باشد و نسبت به سنگ های دیگر بسیار سخت و سفت می باشد.

به دلیل سختی زیاد این سنگ ، کفسابی این نوع سنگ بسیار متفاوت با نوع های دیگر می باشد.در انجام مراحل اولیه کفسابی سنگ گرانیت از ، الماس استفاده می کنیم.

این نوع الماس ها ، الماس های صنعتی می باشد که باعث صافی و یکدست شدن سنگ فرش گرانیت می شود.سنگ گرانیت به دلیل سختی بالا بسیار مناسب برای پارکینگ ها می شود.

بیشتر استفاده سنگ گرانیت در منازل مربوط به پارکینگ می باشد.برای براق و تمیز کردن این نوع سنگ باید مراحل گوناگون سنگسابی گرانیت طی شود.بدون انجام این مراحل هرگز امکان تمیز کردن گرانیت وجود ندارد.

برای انجام کفسابی گرانیت دو نوع کفسابی سنگ وجود دارد که به شرح زیر می باشد.

نوع یک انجام مراحل گوناگون کفسابی مانند سنگ های دیگر که این نوع بیشتر برای گرانیت های ساب نخورده کاربرد دارد و باعث تمیزی و شفافیت آن می شود.

نوع دو که معروف به شستوشوی گرانیت با فرچه که معروف به فرچه شویی سنگ گرانیت می باشد.

این گرانیت بیشتر برای گرانیت های ساب خورده کاربرد دارد و باعث از بین رفتن مواد گوناگون بر روی گرانیت می شود مثلا از بین بردن گچ و سیمان و موارد گوناگون.

در هر دو نوع گرانیت تمیز می شود و گرانیت به رنگ اصلی خود بر می گردد.برای آشنایی با تفاوت های آنها می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره کفسابی گرانیت استفاده کنید.

ویژگی کفسابی خوب

از ویژگی های سنگسابی خوب این است که سنگ باید یک دست شده بون هیچ گونه پستی و بلندی و همچینین شفاف باشد به طوری که تصاویر اشیا بر روی سنگ قرار  می گیرد و تمیز شدن سنگ از هر گونه چرک و سیاهی و سوختی و موارد مشابه است .کفسابی سنگ

کفسابی موزاییک

کفسابی

لایه برداری سنگ

باستفاده از کفسابی می توان به صورت حرفه لایه ای از سنگ را به میزان ناچیز برداشت. این کار باعث از بین رفتن لایه رویی و به وجود آمدن لایه جدید می شود که این کار باعث تمیزی و شفافی سنگ می شود.

برای انجام این کار باید ساب های گوناگونی با سنگ ها و لقمه های مخصوص کف سابی این کار انجام شود.

کفساب

کفساب به کسی گفته می شود عمل کفسابی را انجام می دهد . انجام ابن کار نیازمند به تجربه کافی سنگسابی و همچنیین ساب زنی می باشد.

چند سال یک بار باید کفسابی کرد؟

به طور  یقین نمی توان گفت که چند سال یکبار باید سنگسابی انجام زیرا این عمل بستگی به نحوی نگهداری و حفاظ شما از سنگ بستگی دارد در صورت انجام کف سابی این عمل تا سال های طولانی به همان حالت باقی می ماند البته در صورتی که از انواع مواد شویند مانند جوهر نمک استفاده کنید ، سنگ خواهد سوخت و باید کفسابی انجام پذیرد.

قیمت کفسابی

قیمت کفسابی به موارد گوناگونی بستگی دارد از موارد مهم آن می توان به 

نوع سنگ : نوع سنگ نقش مهمی در قیمت سنگسابی دارد به طوری که گران ترین آن کفسابی گرانیت می باشد و بقیه سنگها مانند خوی دهبید ، مرم ، تراونتن و… به صورت قیمت مشابه دارد.

سختی کار : به طوری که دست رسی به منابع آبی و یا موارد مشابه نیز در قیمت سنگسابی موثر است .

کف سابی

سنگسابی

ساب ایتالیایی

در مرحله آخر کفسابی با استفاده از سنگ های محصوص ایتالیایی برای هرچه شفاف شدن سنگ ساب ایتالیایی زده می شود که این کار باعث شفافیت بی نظیر سنگ می شود.

ساب ایتالیایی که در مرحله آخر سنگسابی انجام می شود یکی از بهترین ساب های موجود می باشد که این ساب باعث تفاوت سنگ با نمونه اولیه سنگ می شود.

ابزار مورد استفاده در این مرحله هم ، با ابزار استفاده شده در مراحل گذشته متفاوت است و خاصیتی منفاوت دارد و این کار باعث تمایز این مرحله با مرحله های دیگر است.

تمام مراحل پشت سر هم انجام می شود و هر کدام از مراحل باعث پیدایش خاصیتی در سنگ می شود.

هر کدام از مراحل بر روی سنگ تاثیری می گذارند و باعث می شوند تا سنگ مانند حالت اولیه شود.

انجام تمام این مراحل باید طبق اصول خود انجام شود و در هر مرحله ابزار خاص آن مرحله استفاده شود تا در نهایت سنگ را مانند روز اول درآوریم.

در پایان کار اگر کفسابی به صورت اصولی انجام شده باشد ، سنگ تمیز و شفاف و جرمگیری می شود و مانند روز اول تمیز و شفاف می شود.

تنها راه مطمئن برای تمیز و شفاف کردن سنگ فرش ، انجام کفسابی سنگ می باشد که این کار بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای تمیز کردن سنگ می باشد.

برای مشاهده ی مطالب بیشتر در مورد  کفسابی  اینجا کلیک نمایید . 

اگر همه راه ها رو برای تمیز و شفاف کردن سنگ امتحان کرید اما نتیجه نگرفتید و یا هزینه بالایی داشته به شما پیشنهاد میکنم با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان کفسابی

شما عزیزان می توانیید به صورت ۲۴ ساعته از خدمات مشاوره رایگان ما در زمینه های گوناگون کفسابی بهره ببرید.

برای مشاهده راه های ارتباطی با لطفا اینجا کلیک نمایید.مشاوره رایگان کفسابی سنگ

با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده ی سنگسابی به شما عزیزان ارائه دهیم .

بیشتر بخوانید  کفسابی در کرج