کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک با با استفاده از انواع ابزار به روز نظیر استفاده از سنگ های البرز ساب و همچنین فسا و دستگاه های سه فاز و تک فاز انجام می پذیرد.

برخی از این ابزار ایتالیایی هستند و برخی دیگر ایرانی می باشند.هرکدام از این ابزار کار مخصوصی را انجام می دهند و به همین دلیل دارای اهمیت می باشند.

در نوع خاصی از موزاییک ها از الماس استفاده می شود.جنس این الماس ها از جنس مشابهی که برای برش سنگ استفاده می شود ، می باشد.

البته از الماس در همه کار ها استفاده نمی شود به دلیل این که این الماس ها و ابزار ها تاثیر یکسانی بر روی سنگ نمی گذارند و تاثیر آن ها بسته به نوع موزاییک و قدمت آن متفاوت می باشد.

کلیه خدمات مربوط به کفسابی همه انواع سنگ نظیر تراونتن ، صلصالی ، مرمر ، گرانیت ، بتن و موارد مشابه توسط کفسابی آنا صورت می پذیرد.

کافی است با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کفسابی ما استفاده نمایید.

۰۹۱۲۳۷۷۶۱۹۰

۰۹۳۶۳۸۵۰۲۰۸

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک

در تصویر بالا شما عزیزان می توانید نمونه ای از کفسابی موزایک توسط کفسابی مغانلو را مشاهده فرمایید.

هزینه کفسابی موزاییک

برای اینکه در مورد هزینه های کفسابی اطلاع پیدا کنید می توانید با ما تماس حاصل فرمایید و از هزینه های آن اطلاع پیدا کنید. کفسابی آنا انجام کلیه خدمات کفسابی را با قیمت مناسب و منصفانه ای انجام می دهد.  ( کفسابی موزاییک ) 

هزینه های سنگسابی موزاییک متغیر می باشد و بسته به نوع موزاییک ( موزاییک نیز انواعی دارد ) همچنین به این که محل مورد نظر در کدام شهر می باشد بستگی دارد.

همچنین میزان متراژ کار نیز در قیمت سنگسابی اهمیت دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر سنگسابی و کفسابی با ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

کفساب

کفسابی موزاییک

کفسابی

کیفیت کفسابی

به دلیل اینکه کفسابی آنا برای انجام تمام امور کفسابی از بهترین ابزار و مواد ایتالیایی استفاده می کند کیفیت آن نیز به صورت عالی می باشد به طوری که تمامی مشتریان ما از کار های ما راضی می باشند.( کفسابی موزاییک )

برای مشاهده نمونه کار های ما می توانید به گالری تصاویر کفسابی ما مراجعه نمایید.

سنگسابی موزاییک یکی از بهترین راه ها و مقرون به صرفه ترین راه برای کم کردن هزینه ها و از بین بردن مواد خارجی و سیاهی های موجود بر روی موزاییک می باشد.

در انجام این عمل تاکیید می کنم که از افراد خبره در این زمینه استفاده شود.انجام نادرست این عمل سبب بروز هزینه های اضافی می شود.

شما عزیزان می توانید به کارشناسان کفسابی آنا که دارای ۳۰ سال سابقه درخشان در زمینه کفسابی می باشد ، اعتماد کامل داشته باشید.

محدوده کاری کفسابی آنا تنها محدود به تهران نمی باشد.

کفسابی آنا آماده ارائه خدمات کفسابی  در سایر شهرستان ها خصوصا در کرج به شما همشریان عزیز می باشد.برای انجام کفسابی در کرج با ما تماس بگیرید.

سنگ سابی

ویژگی کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک به دلیل جنس خاص موزاییک از دیگر سنگ ها متفاوت می باشد و در انجام عمل سنگسابی آن باید از ابزار دیگری استفاده شود که در استفاده از دیگر سنگ ها متفاوت می باشد.

موزاییک یک نوع سنگ مصنوعی به حساب می آید که از طریق فشرده کردن سنگ ریز و ماسه همراه با سیمان با استفاده از دستگاه های خاص ساخته می شود.

و ساختن این نوع سنگ توسط انسان و نیروی کاری مخصوص ساخته می شود و به صورت طبیعی از دل سنگ ها خارج نمی شود.

انجام سنگسابی موزاییک باید با استفاده از ابزاری صورت گیرد که فشار زیادی بر روی موزاییک ایجاد نکند.

دلیل این امر این است که فشار زیاد بر روی سنگ موزاییک باعث پودر شدن و از بین رفتن موزاییک می شود.

بسیاری از افرادی که این کار را انجام می دهند به دلیل کمبود تجربه به نکته بالا توجهی نمی کنند و در پایان هزینه های سرسام آوری برای افراد پدید می آورند.

کفسابی موزاییک

سنگسابی موزاییک

کارکنان کفسابی آنا با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان کفسابی را دارند و در انجام سنگسابی از بهترین و مناسب ترین ابزار برای انجام کفسابی استفاده می کنند و جای نگرانی از این بابت برای شما باقی نمی گذارند.

این سخن حاصل رضایت مشتریان عزیز در طول این سال ها می باشد.

نکات مربوط به نگه داری سنگ

با رعایت نکات زیر به شما عزیزان تظمین می دهیم که طول عمر سنگ افزایش می یابد.

  1. از ریختن اسید بر روی سنگ خود داری فرمایید
  2. هرگز بر روی سنگ جسم تیز و اجسام گوناگون را نکشید
  3. به جز ریکا از مواد دیگری برای شستوشوی سنگ استفاده نکنید

سنگسابی موزاییک پس از انجام بر روی سنگ موزاییک سبب می شود تمام ایرادات موجود بر روی سنگ از بین برود از جمله این ایرادات وجود سیاهی و کثیفی و یا موارد مشابه می باشد.

سنگسابی موزاییک

سنگسابی موزاییک

در مورد کفسابی

کفسابی ما با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در کارهای کفسابی و نماشویی می باشد که تحت نظر برادران مغانلو مدیریت می شود.

برای در اینکه در مورد کارهای کفسابی و نماشویی اطلاعات بیشتری بدست آورید می توانید به مقاله های مشابه ما مراجعه کنید.( کفسابی موزاییک )

کفسابی پله هم یکی دیگر از موارد خدمات کفسابی آنا می باشد.

برای مشاده نمونه های بیشتر سنگسابی می توانید به صفحه اینستاگرام کفسابی آنا ما نیز مراجعه کنید.

ابزار کفسابی موزاییک

ابزار های کفسابی بسته به جنس سنگ ها متفاوت می باشد.از معروف ترین ابزار های کفسابی که به لقمه ها معروف می باشد و با شماره گذاری متفاوت می باشد.

از این ابزار ها شماره ۶۰/۸۰/ و…می باشد.برای هر نوع سنگ و بسته به جنس سنگ و در هرمرحله ، از ابزار خاصی استفاده می شود.

برای از بین بردن سیاهی های روی سنگ ، استفاده از این ابزار ها برای از بین بردن سیاهی لازم می باشد.

در هر مرحله باید از نوع خاص آن ابزار استفاده شود تا سنگ به حالت دلخواه ما درآید.

موزایک یک سنگ مصنوعی و ساختی می باشد و نسبت به سنگ های دیگر نرم می باشد.البته یک نوع خاصی از موزاییک وجود دارد که بسیار سفت می باشد.

برای موزاییک های نرم نمی توان تمام مراحل کفسابی را اجرا کرد اما برای موزاییک جنس سفت و سخت می توان این کار را انجام داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۰۹۳۶۳۸۵۰۲۰۸

۰۹۰۱۲۰۸۰۸۲۲

بیشتر بخوانید  کفسابی سنگ