نماشویی

نماشویی برای نمای خارجی ساختمان ها به کار می رود.نمای خارجی ساختمان ها به دلیل مجاورت با هوای آلوده ، بارش باران های اسیدی ، نور خورشید و موارد دیگر ، به شددت تحت تاثیر آسیب هستند.

این موارد باعث سیاهی و سوختگی سنگ نما می باشد و سنگ در گذر زمان سیاه و کثیف می شوند.

سیاه و کثیف بودن نمای ساختمان ها علاوه بر اینکه باعث کثیف بودن نما می شود ، باعث زشت و نازیبا نشان دادن ساختمان و چهره ی شهر می باشد.

یکر از راه هایی که باعث تمیز کردن نما های ساختمان می شود ، نماشویی نما می باشد.شستشوی نمای ساختمان ها با استفاده از دستگاه واترجت و یا همان سندبلاست صورت می گیرد.

این دستگاه در تمیز کردن نمای ساختمان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.این دستگاه با پرتاب آب با فشار بسیار بسیار بالا به سمت نما ، باعث تمیز کردن نمای ساختمان می شود.

نماشور

به فردی که به اجرای کار نماشویی ساختمان می پردازد ، نماشور گفته می شود.نماشور باید تخصص و قدرت بدنی کافی داشته باشد.

دستگاه سندبلاست نیاز به قدرت بدنی زیادی دارد تا فرد نماشور را پرتاب نکند.همچنیین نماشور باید دارای تخصص کافی در استفاده از ابزار نماشویی را داشته باشد.

اینکه قدرت دستگاه چه میزان باشد ، در کجا از ابزار زبر و در کجا از ابزار نرم استفاده کند ، این ها چیز هایی است که یک نماشور خوب باید بداند.

همچنین نماشور باید توانایی راپلکاری را نیز داشته باشد.زیرا امروزه برای انجام نماشویی ساختمان ها از راپلکار استفاده می شود و دیگر از داربست استفاده نمی شود.

اصطلاحا با این روش نماشویی باطناب گفته می شود.به این عمل نماشویی بدون داربست هم گفته می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۳۶۳۸۵۰۲۰۸

۰۹۰۱۲۰۸۰۸۲۲

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

نماشویی نانو

نماشویی نما با نانو یکی از خدماتی است که امروز بیشتر مورد درخواست هموطنان عزیز قرار گرفته است.اما چرا نانو؟

پس از انجام کار و تمیز کردن و یکدست شدن نما ، برای زیبا تر شدن نما از نانو استفاده می شود.البته نانو تنها برای زیبایی نما نیست و مزیت های دیگری هم دارد.

استفاده از نانو بر روی نما باعث می شود که در هنگام بارندگی ، آب باران بر روی سنگ باقی نماند و آب روی سنگ لیز بخورد.نمونه آب و نانو مانند این است که آب و روغن را با هم مخلوط کنید.

مزیت این کار این است که زمانی که باران می بارد ، سنگ آب باران را جذب نمی کند و در نتیجه نما کثیف نمیشود.این مورد در شهر هایی که با معضل آلودگی هوا درگیر هستند بسیار مهم می باشد.

اما این کار معایبی هم دار.از معایب این کار این را می توان ذکر کرد که این کار دائمی نمی باشد و پس از مدتی مجددا خود نانو کثیف می شود.

البته این کثیف شدن زیاد نیست و خیلی کم است و اینکه مدت این زمان آنگونه که گفته شده کوتاه نمی باشد.ممکن است تا کثیف شدن نما به یک دهه بینجامد در صورتی که نماسنگ بدون نانو این مدت زمان به طول نمی انجامد.

ابزار نماشویی نما

ابزار این کار بیشتر با دستگاه سندبلاست و یا واترجت می باشد.اما همراه این دستگاه باید از مواد دیگری هم استفاده شود.یکی از این مواد سیلیس می باشد.

سیلیس همراه با آب با فشار زیاد از دهانه شیلنگ سندبلاست خارج می شود و به سمت نما پرتاب می شود.سیلیس همراه با مواد دیگری ترکیب شده است که از بیان آن معذوریم.

این مواد به دلیل اینکه بیشتر سفید بوده اند ، با پرتاب به سمت نما ، کثیفی ها و سیاهی های سنگ نما را به خود جذب می کنند و فورا سیاه می شوند.

این یکی از دلایلی است که باعث سفیدی نمای ساختمان بعد از انجام نماشویی می باشد.

این مواد هر گونه مواد خارجی را از روی نما پاک می کنند.قدرت فشار آب با این مواد به شددت افزایش می یابد و هر گونه موادی که بر روی سنگ باشد را از بین می برد.

فشار آب خود به خودی و بدون این مواد زیاد است اما با پیوستن این مواد به آب فشار دو چندان می شود.

یک نماشور اگر تخصص نداشته باشد و با فشار آوردن زیاد ، می تواند باعث ریزش سنگ نما شود و یا سوراخ شدن سنگ شود.

تمامی کارکنان کفسابی و نماشویی آنا تخصص لازم در این دو زمینه را دارند و جای نگرانی برای شما باقی نمی گذارند.کافی است تنها یک بار از خدمات ما استفاده نمایید.

خدمات نماشویی

نماشویی با طناب

بیشتر بخوانید  نماشویی باطناب